sobota, 8 czerwca 2013

MAM Feeding Set Zestaw do karmienia

Ostatnim z produktów MAM jest Zestaw do karmienia czyli dwukomorowa  miseczka z łyżeczką,która reaguje gdy posiłek jest za gorący i pod wpływem ciepła łyżeczka zmienia kolor.
Miska Feeding bowl-Można ją łatwo trzymać jedną ręką, podczas gdy druga jest wolna i służy do karmienia. Idealna do używania poza domem.
Praktyczna łyżka Soft Spoon z czujnikiem ciepła. Zasada działania jest prosta: jeżeli pokarm jest za ciepły, łyżka zmienia kolor. Łyżka jest lubiana przez dzieci ze względu na swoją miękkość. 


  

  


  


Zamknięcie miseczki jest bardzo szczelne ,a jednocześnie łatwo i wygodnie się otwiera, dzieki czemu do jednej  komory możemy włożyc obiad ,a do drugiej deserek.
Miseczkę również wygodnie się myje,jest nieduża więc idealna na jakieś wyjazdy czy pikniki.
Łyżeczka jest bardzo dobrze wyprofilowana i poręczna,wygodnie  wkłada się nią posiłki do buzi dziecka ,końcówka jej jest bardzo miekka ,natomiast jedynym minusem jest to iż mieści się na niej mało zupki.
 Największy plus tego produktu to czujnik ciepła,aby sprawdzic czy danie nie jest zbyt ciepłe wystarczy włożyc do niego łyżeczkę i z koloru niebieskiego zmienia się na biały,co widac na zdjęciu.


  

  


 Produkty dostępne są w 3 kolorach,a na stronie MAM  znajdziecie również inne produkty,
dla fanów na FB jest 20% rabat :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz