sobota, 8 czerwca 2013

Kuchenne umilacze/ Aromalinea

Kuchnia jest to miejsce gdzie spędzam dosyc sporo czasu. Zdarza się również,że i moi rodzice często urządzają tam sobie palarnie niestety. Przed kazdym gotowaniem staram się porządnie ją wywietrzyc i choc trochę pozbyc się tych papierochowych smrodów. Od pewnego czasu pomagają mi tym również cudne perfumki ktore przeznaczyłam właśnie do kuchni.
Wybrałam cztery zapachy ktore moim zdaniem najbardziej pasują do tego pomieszczenia,są to:

*Ciasto jabłkowe*

*Babka świąteczna z bakaliami*


*Kakaowa rozkosz*


*Zapach kawy**Parę słów od producenta*

Ciasto jabłkowe:

Doskonale oddany zapach świeżo upieczonego ciasta z jabłkami, który dociera niemal do kubków smakowych, dlatego tak pozytywnie wpływa na sprzedaż artykułów spożywczych.
 To zaproszenie emocji, wrażliwości klienta do wspólnej podróży po naszych produktach i usługach. Aromat silnie wpływa na zmysły wzmagając apetyt i chęć dokonania zakupu w tym miejscu. Wytwarza poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Idealny dla kawiarni, piekarni, cukierni czy restauracji. Zwiększa wiarygodność pracowników i oferty, pobudza zmysły świeżością wypieków, wytwarzając poczucie domowej atmosfery.
Pobudza do próbowania nowych smaków, i sprawia, że klienci odbierają cały asortyment jako świeży, a wypieki jako dostarczone prosto z pieca.
Zapach trwały i wydajny.
Trwałość zapachu po rozpyleniu: 2 dni

Babka Świąteczna z Bakaliami:

Doceniamy miejsca, w których czujemy się bezpiecznie i spokojnie, gdzie nasze decyzje mogą być wolne od krzykliwych reklam. Zapach ten pozwala na osiągnięcie tych cech i idealnie dopasowuje się do tych potrzeb. Silnie oddziałując na zmysł węchu i smaku, rozluźnia, zwiększa zaufanie, wzmacniając wyjątkowość danego miejsca.
Klient, który skosztuje słodkich wypieków w atmosferze tego zapachu na pewno doceni ich smak!
Dzięki zapachowi Babki Świątecznej klienci otwierają się na ofertę, a ich decyzje podejmowane są pod wpływem dobrych skojarzeń i emocji. Zapach idealny nie tylko dla kawiarni, restauracji, sklepów i stoisk spożywczych, cukierni i piekarni. Pobudza do konsumowania, powoduje, ze klienci odbierają cały asortyment jako świeży, a wypieki jako dostarczone prosto z pieca.
Trwałość zapachu po rozpyleniu: 2 dni

Kakaowa rozkosz:

Zaprośmy klienta i jego zmysły do wspólnego odczuwania królestwa zapachu ciasta upieczonego z dużą ilością kakao. Zapach zastosowany na stoiskach spożywczych, w kawiarniach i restauracjach, zwiększa sprzedaż i poczucie wysokiej jakości towarów. Dodatkowo pozytywnie wpływa na estetykę i wystrój danego miejsca, nadając mu urokliwego klimatu wspomnień z dzieciństwa. Aromat ten również zachęca klientów do ponownego skorzystania z naszych usług, zapadając na długo w pamięci.
Niezwykle trwała i wydajna kompozycja.
Trwałość zapachu po rozpyleniu: 3 dni

Zapach Kawy:

Zapach ten sięga dalej niż emocje i pragnienia przekraczając granice świata marzeń. Idealnie skomponowany intensywny i trwały. Zapach aromatycznej kawy podanej z odrobiną słodkiej śmietanki zaprasza klienta na spotkanie z produktami najlepszej jakości, podkreślając ich wyjątkowość. Tworzy niezwykły klimat i estetykę miejsca, wyzwalając zaufanie i pozytywne doznania. Prestiż, dbałość o klienta i urzekająca atmosfera stanowią idealną kompozycję budowaną przez niezwykłość tego zapachu.
Ujmująca trwała i niezwykle wydajna kompozycja.
Trwałość zapachu po rozpyleniu: 2-3 dni


*Moje odczucia*
Każda perfumka jest w małej, przezroczystej buteleczce z atomizerem,na każdej jest naklejka z nazwą zapachu, nie wiem ile mają pojemności,bo takiej informacji nie ma.
Jedne mają bardziej intensywny kolor drugie mniej ,zależnie od zapachu.
Mają oleistą konsystencję.
Pierwszy raz spotkałam się z takimi słodkimi zapachami. Sa trwałe i wydajne.
Jak wiadomo każdy ma inny gust i lubi co innego. Mi najbardziej do gustu przypadła Babka świąteczna, najmniej podoba mi się Zapach kawy.
Jedynym ich minusem jest to,że niektóre buteleczki są krzywe.

*Ciasto jabłkowe*
Soczyste,słodkie jabuszko.Ja jako fanka słodkosci czasami pryskam tym zapachem w pokoju od razu robi się przytulnie i miło.
Jest mocno jabłkowy,nie jest szcztuczny. Nie drażni ani nie dusi.

*Babka świąteczna z bakaliami*
Jest to pierwszy zapach ktory od razu zaczełam testowac i oczywiście mam go już najmniej.
W takich miejscach jak kawiarnia czy sklep ze słodyczami napewno by przyciagał klientów,jest to dobry wabik na łasuchów :D
Jest on bardzo słodki i dośc ciężki,ale nie duszący,dla mnie rewelacja.

*Kakaowa rozkosz*
Jego zapach przypomina mi kubek goracej czekolady z mnóstwem bitej śmietany na wierzchu :)
Nie jest duszący czy mocno ciężki. pasowałby również do jadalni czy pokoju gościnnego.

*Zapach kawy*
Jak już wyżej wspomniałam jest to zapach który najmniej przypadł mi do gustu. Wogóle do mnie nie przemawia . Byc może dlatego,że nie jestem fanką kawy. Dla kawoszy byłby idealny,napewno stworzyłby przyjemną atmosferę podczas picia porannej kawy.

Moim zdaniem wszystkie zapachy są bardzo trwałe tylko,ze jak ktos przebywa dłużej w pomieszczeniu to przyzwyczaja się i ich nie czuje. Po ponownym wejściu do kuchni od razu znów są wyczuwalne.

Należy pamiętać aby zapachy o konsystencji oleistej dozować w bardzo niewielkiej ilości tj. jedno rozpylenie na ok. 10-15 m2

Więcej zapachów na stronie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz