sobota, 8 czerwca 2013

Odplamiacz do kieszonki w pisanku,niebędnik każdej kobiety.


Kieszonkowy odplamiacz otrzymałam od firmy PureQueen
 Jak go stosowac? Producent podpowiada:
Ważne jest, aby po zaaplikowaniu płynu na plamę trochę dłużej pocierać końcówką o materiał, tak aby powstała delikatna pianka. Następnie znów wytrzeć plamę chusteczką, tak aby nadmiar płynu w nią wsiąkł.

W przypadku, gdy rezultat nie będzie zadowalający powtórzyć czynność 1 lub 2 razy - w zależności od uciążliwości plamy. Proszę również pamiętać, aby oceniać efekty po wyschnięciu materiału.

Ponadto odplamiacz radzi sobie nie tylko ze świeżymi plamami, lecz
również ze starymi - zawsze można spróbować:)

Najbardziej skuteczny jest przy plamach powstałych np. po czekoladzie,
kawie, herbacie, ketchupie ...itp, które nie zawierają tłuszczu. W
przypadku plam z tłuszczem również sobie radzi, lecz po wyschnięciu może zostać ok. 5-10 % widoczności plamy (czasami z takimi plamami nie radzą sobie również tradycyjne proszki do prania) - jednakże nadal jest to nieoceniona pomoc, w przypadku gdy nie mamy możliwości zmiany ubrania.
****

Jak widac odplamiacz jest w pisaku,zapakowany był w przezroczyste opakowanie,a z tyłu opakowania jest krótka instrukcja obsługi.


Pojemnośc-10ml.Tak prezentuje się końcówka.


Skład produktu:Ja przetestowałam go na dwóch plamach,pierwsza po czekoladzie,druga po sosie pomidorowym( makrela z puszki).

Jak widac na zdjęciach plamek nie ma.
Aplikacja produktu jest bardzo łatwa,wystarczy naciasnąc go w dół ,aby wyleciał płyn(po uprzednim zebraniu resztek z materiału) następniepotrzec materiał o siebie ,aby powstała pianka,u mnie żdna pianka się nie wytworzyła,jeśli plama nie znika,wycieramy chusteczką ubranie i ponownie aplikujemy odplamiacz.
Odplamiacz dostepny jest w Super-Pharm.
Na stronie Pure Queen jest również instrukcja użycia.
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się ,aż takiego efektu :)
Cena ok 18zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz