sobota, 8 czerwca 2013

Maseczka regenerująca (półtłusta)/ Gerovital H3

Dzisiaj ostatnia recenzja produktu Gerovital H3.
Maseczka  przeszła przez trzech testerow w związku  z tym,że na mojej buzi nie do końca się sprawdziła podałam ją dalej ;)
Opinia producenta: 
DZIAŁANIE: Pobudza metabolizm komórkowy skóry z tendencją do odwodnienia i jednocześnie poprawia jej napięcie. Olejki z nagietka i awokado oraz wyciąg z ogórków nawilżają skórę, koją ją oraz działąją przeciwzapalnie i zabliźniająco. Dzięki witaminie E maseczka posiada właściwości antyoksydacyjne. Maseczka daje kompleksowi przeciw starzeniu się GH3 możliwość działania w kontakcie ze skórą przez co najmniej 15 minut. Dzięki intensywnym procesom naprawczym, regeneracyjnym i odbudowującym odporność skóry, opóźnia proces jej starzenia się.

SPOSÓB UŻYCIA: Nakładać na skórę twarzy i szyi po uprzednim demakijażu. Rozprowadzić równomierną warstwą, pozostawić na 15-20 minut, a następnie usunąć wilgotnym wacikiem bawełnianym. Stosować raz w tygodniu po demakijażu.
Cena : ok 16zł 

Skład: 


Moja opinia: 

Maseczka była w plastikowym opakowaniu z otwarciem "klik". Wygodnie wyciska się ją z tubki. Dodatkowo zapakowana była w kartonik i zabezpieczona folią. 
Kolor-biały
Konsystencja-gęsta,kremowa.
Zapach-delikatny, przyjemny.Po nałożeniu na buzię dośc szybko zasycha,lekko ściągając skórę,po jakims czasie można powiedziec,że prawie jej nie ma.
Ja mam do niej troche mieszane uczucia gdyż,po niedługim czasie od nałożeniu na policzkach wystapiło delikatne pieczenie,szczypanie,a mimo wszystko po zmyciu jej wacikiem skóra była bardzo świeża,delikatna i głaciutka,wygładzenia zmarszczek nie zauważyłam zbytnio :)
  Usuwanie: po 15-20 minutach należy delikatnie usunąc ja ,namoczonym wacikiem i schodzi dobrze,bezproblemowo. 

Z koleji moje dwie testerki: mama i koleżanka były z niej w 100% zadowolone.
Wiadomo każdy ma inna cerę jeden bardziej wrażliwą drugi mniej. 
U nich nie wystapiło pieczenie,ani szczypanie.
Cera była gładka,świeża,napięta. 
Myślę,że z czasem byłyby widoczne efekty spłycenia drobnych zmarszczek ;) 

Po więcej informacji możecie oczywiście sięgnąc na stronę  http://pl.farmec.eu/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz