sobota, 8 czerwca 2013

Konturówka - nieco zapomniany, a jakże praktyczny kosmetyk/ Madame Lambre

Marka kosmetyków Madame LAMBRE jest absolutną nowością na rynku polskim, stworzoną z miłości do piękna dla każdej kobiety poszukującej unikalnego i intrygującego sposobu wyrażania siebie.
Kosmetyki Madame LAMBRE produkowane są w oparciu o profesjonalne receptury, nowoczesne technologie, na bazie najlepszych surowców i wyselekcjonowanych składników aktywnych.
Oryginalność i wyjątkowość Madame LAMBRE to wysoka jakość, ale także czar ręcznie robionych opakowań oraz filozofia marki, nawiązująca do romantycznych historii z malowniczych i kobiecych czasów secesji.Wiele kobiet  rzadko korzysta z konturówki.
Szkoda - wystarczy spojrzeć na gwiazdy, by przekonać się, że warto.
Dzięki temu kosmetykowi wargi można pomniejszyć lub powiększyć optycznie czy po prostu stworzyć piękny kontur ust harmonijnie dobrany ze szminką.
Nawet na co dzień warto sięgać po konturówkę.
Należy jednak pamiętać, że powinna mieć ona bardzo naturalny, jak najmniej widoczny odcień. Jeśli używamy kolorowej szminki, dokładnie obrysujmy konturówką kształt naszych ust, niech będzie ona maksymalnie jeden odcień ciemniejsza od pomadki, bo odznaczająca się konturówka uchodzi za szczyt kiczu - wygląda wulgarnie i bezwzględnie źle się kojarzy. Jeśli chcemy  pomniejszyć optycznie wargi, należy wybrac  odcień ciemniejszy (szminka również powinna być ciemna i dodatkowo matowa), aby powiększyć używaj jasnego koloru konturówki.

Teoria swoją drogą ,a co do praktyki w moim przypadku jest zawsze inaczej.
Nie wiem czy będe umiała dobrac odpowiednią pomadkę do tej konturówki.
Czemu dopiero dobrac ?Gdyż muszę się przyznac,że nie posiadam w domu pomadek,głównie błyszczyki i jest to moja pierwsza w życiu konturówka do ust ;)
Ja osobiście mam dosyc spore usta do tego niesymetryczne i należałoby je trochę pomniejszyc ;)

Dostałam konturówkę z nr 5
Na pierwszy rzut oka ma ona dośc jasny różowy kolorek jednak w rzeczywistosci ,jak widac na reku jest trochę inna moim zdaniem podchodzi lekko pod pomarańczowy,inaczej też wygląda na ustach a inaczej na zdjęciu.
W katalogu natomiast z nr 5 pokazany jest zupełnie inny kolorek kredki,dużo jaśniejszy.Na ustach nie pokaże gdyż nie mam odpowiedniej pomadki.

Jak widac na zdjęciu początek konturowki jest troszkę zmasakrowany.
W dniu kiedy dostałam paczkę,rzecz jasna chciałam otworzyc wszystkie kosmetyki i zobaczyc min. kolor konturówki.
Rzadną siłą nie mogliśmy zdjąc z niej zatyczki nawet obcęgami,więc mąż potraktował ją nożem.
Wierzch się trochę złamał ,ale natemperowałam ją i była jak nowa :)
Wygodnie maluje się nia usta ,jest miekka,można stopniować nasycenie koloru,dobrze się temperuje.
Myślę,że kredki do oczu również by się dobrze sprawdziły.
Więcej produktów oczywiście na stronie Madame

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz