sobota, 8 czerwca 2013

Jak w herbaciarni :)

Satro Aristea

SAT-VEND s.c.  to firma dystrybucyjna bazująca na wieloletnim doświadczeniu uznanych partnerów  branży vendingowej. Główne cele i założenia firmy odzwierciedla jej wiodące hasło: „Vending to nasza pasja!” To właśnie ogromny potencjał, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz dążenie do zapewnienia usług na najwyższym poziomie gwarantuje firmie szybki rozwój i zaufanie wymagających Klientów rynku vendingowego.

SAT-VEND s.c. jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem produktów SATRO GmbH - czołowego w Europie producenta napojów rozpuszczalnych do maszyn vendingowych. Asortyment SATRO tworzy bogata gama doskonałych gatunkowo czekolad, herbat, cappuccino, creamera oraz 100% mleka itoppingu.  Do szerokiego wachlarza produktów dołączyła wprowadzona niedawno na rynek polski wyborna kawa liofilizowana (rozpuszczalna) SATRO. 

Ofertę firmy SAT-VEND s.c. uzupełniają doskonałej jakości mieszadełka vendingowe w czterech długościach 90 mm, 105 mm, 115 mm oraz 125 mm wykonane z idealnie przeźroczystego polistyrenu oraz kubeczki do automatów. Firma nasza jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem kubeczków vendingowych włoskiego producenta - firmy ARISTEA.Mnie osobiście bardzo ukrzekły te herbatki,mąż oczywiśćie wziął kawę ;)
6 rodzaji herbat ,każda z mieszadełkiem.
Wszystkie zapakowane były w kartonowe pudełeczko i oczywiście każda w oddzielnej folii.


Na pierwsze testy załapała się Pure Passion czyli zielona herbata z owocową nutką.


Oprócz małych napisów na mieszadełku,na każdym opakowaniu jest inny napis i uroczy rysunek :)


Do szklanki wlewamy wodę, mieszadełko umieszczamy tak jak widać na powyższym zdjęciu ,wkładamy do szklanki i czekamy aż się zaparzy :)


Ja wziełam dość dużą szklankę więc herbata nie było mocno intensywna,
miała delikatny kolorek.


Po kilku minutach woreczek z herbatą robi się coraz pełniejszy.Pyszny smak zielonej herbaty z delikatną goryczą i nutką słodkich owoców.
Zapraszam oczywiście na stronę firmową,abyście zapoznały się z resztą asortymentu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz