niedziela, 23 czerwca 2013

Czy słońce czy deszcz fryzura dobrze utrwalona jest ;)
Dobrze utrwalona za sprawą hydro lakieru od GreenHouse

Moje włosy są dość niesforne, często robią mi się zadziory.
Po każdym myciu katuje  je suszarką i używam prostownicy, bo inaczej każdy stał by w swoją stronę,a  lakier jest niezbędnym kosmetykiem w mojej łazience.
Oprócz mnie testowała go również moja Mama.
*Kilka słów od producenta*

Woda z kwiatu pomarańczy reguluje pracę skóry głowy. Wyciąg z orzecha włoskiego dodaje włosom elastyczności i poprawia ich strukturę.

 INCI: alcohol*, bitter orange oil*, shellac, water hydroalcoholic of bitter orange*, sorbitol, walnut extract, jojoba oil*, sesame oil*, potassium hydroxide, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol
* ingredients from organic farming

Cena: 39,80


 Informacje dodatkowe: Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, konserwujących oraz zapachowych. Produkt nie był testowany na zwierzętach.


*Moja opinia*

Produkt ma 200ml. Jego aplikator jest bardzo wygodny,nie zacina się i dobrze rozpyla na sporą/szeroką powierzchnię włosów.Całe o pakowanie jak i zamknięcie jest plastikowe.
Lakier ma dość ostry zapach (za każdym razem po spryskaniu włosów kicham ;) Nie jest jednak brzydki,pachnie cytrusowymi owocami.
Po pryśnięciu na włosach czuć lepką warstwę,ale po chwili ten efekt znika  a, włosy są lekkie i co najważniejsze NIE posklejane.
Produkt naprawdę dobrze utrwala fryzurę,włosy są elastyczne,lepiej się układają. Zapraszam Was na Pasaż Kosmetyczny i na FB

Aktualnie na FB jest konkurs do wygrania są bony rabatowe. 3 komentarze:

  1. Współpraca z Greenhouse obfituje w same dobrej jakości produkty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie używałam go jeszcze nigdy ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Drogi, ale widzę, że świetny produkt.

    OdpowiedzUsuń