sobota, 7 września 2013

Psie rarytasy na kolację.

Dzisiaj chciałabym również  pokazać dwa produkty tym razem jest to mokra karma dla psiaków.


W paczce od        O'Canis 

dostałyśmy dwa rodzaje mokrej karmy,każda o wadze 200g.1. Mięso strusia z topinamburem.
Karmy są w metalowych puszkach,otwierane w tradycyjny sposób,z taką zawleczką.

Na każdej z nich jest naklejka z polską informacją: składem, zalecanym dawkowaniem,krótkim opisem,informacje o producencie,strona internetowa.
Mięso prezentuje się tak:
Mój psiak nie ma aż tak dobrze i oczywiście  nie jada w ten sposób tylko w swojej misce,ale chciałam aby przysmak był dobrze zaprezentowany ;)
Karma ma dość ciemny,intensywny kolor,jest treściwa bo przeważa w niej mięso,a nie tak jak w innych płynna galareta. *Kilka słów od producenta*

O'Canis mięso strusia z topinamburem jest kompletną karmą i oferuje Państwu najwyższej jakości świeże i naturalne składniki, rezygnując przy tym ze sztucznych aromatów, obcych protein, konserwantów i substancji barwiących. Dzięki delikatnej obróbce mokra karma jest wyjątkowo niedrażniąca. Poprzez optymalne zestawienie składników, mokra karma gwarantuje wysoki poziom tolerancji i łatwość trawienia. Wysoki poziom dostępności biologicznej zapewnia niskie zużycie karmy. O'Canis mięso strusia z topinamburem jest produktem w sosie własnym ze świeżym mięsem i idealnie nadaje się dla psów w każdym wieku.

O'Canis produkuje z mięsa strusia i topinamburu niskotłuszczową i niskocholesterolową, łatwo przyswajalną mokrą karmę. Topinambur jest alternatywnym i jednocześnie znanym od pokoleń źródłem węglowodanów. Wywodzi się on z rodziny astrowatych i zalicza do tego samego gatunku co słonecznik. Jest rośliną użytkową, której bulwy były pierwotnie wykorzystywane jako produkt spożywczy. Oba składniki stanowią doskonałą alternatywę dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym.

O'Canis mięso strusia z topinamburem dostępne jest w puszkach o wadze 400g i 800g. O'Canis mięso strusia z topinamburem dostępne jest również w tak zwanych puszkach „startowych” - 200g.
2. Kolejna karma to dziczyzna z kaszą gryczaną.
*Słowo od producenta*

O'Canis jeleń z gryką, żurawiną i szczypiorkiem jest kompletną karmą i oferuje Państwu najwyższej jakości świeże i naturalne składniki, rezygnując przy tym ze sztucznych aromatów, obcych protein, konserwantów i substancji barwiących. Dzięki delikatnej obróbce mokra karma jest wyjątkowo niedrażniąca. Poprzez optymalne zestawienie składników mokra karma gwarantuje wysoki poziom tolerancji i łatwość trawienia. Wysoki poziom dostępności biologicznej zapewnia niskie zużycie karmy. O'Canis jeleń z gryką, żurawiną i szczypiorkiem jest produktem w sosie własnym ze świeżym mięsem i idealnie nadaje się dla psów w każdym wieku.

Mięso jelenia jest chude i lekko strawne, dlatego też nadaje się dla psów z ciężkimi reakcjami alergicznymi i nietolerancją pokarmową. Nasza mokra karma może być stosowana pod nadzorem weterynarza w diecie wykluczającej.Ta karma od poprzedniej ma dużo jaśniejszy kolor i widoczna jest w niej kasza gryczana.

Obydwie  mają zapach typowy dla pieskiego jedzonka,no może ta druga ma troszkę delikatniejszy.
Saba chętnie je zjadła,smakowały jej obydwie. Po pierwszej dobrze się wypróżniła.
Z tego względu iż jest dużym psem nie podałam jej samej gdyż jest to puszka 200g ,ale sklep w swojej ofercie ma również i większe pojemności.

Na każdym produkcie,widnieje łepek pieska ,biszkoptowego   labradora,jest to Scotti.

Więcej na jego temat możecie poczytać oczywiście na stronie sklepu  http://www.ocanis.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=161&Itemid=179


Zapraszam również na FB 

3 komentarze:

 1. Mój pies jest wymagający:D
  Ciekawe czy by mu posmakowało:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mojej Blance na pewno takie rarytasy przypadłyby do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja nie mam psa, ale przysmaki fajne :)

  OdpowiedzUsuń